Неверагодныя гісторыі на дабранач

Эрвін Мозэр

4,8

88 гісторый на дабранач з ашаламляльнага свету Эрвіна Мозэра!
Каты і мышы, тыгры і кенгуру, а таксама многія іншыя вялікія і маленькія героі перажываюць прыгоду за прыгодай, знаходзяць сапраўдных…
Издательство: Янушкевіч

ranica_t

22 июня 2021 г. 22:05

5 Лепшая кніга

Гэта адмыслова самая лепшая дзіцячая кніжка на роднай мове, якую я прачытала ў 2021. Складаецца з караценечкіх казак і шыкоўных малюнкаў да кожнай. Казкі пра жывёл: цудоўныя мышкі, коцікі, вожыкі, якія вынаходлівыя, смелыя і неардынарныя. У іх дамкі з ветразямі, на галінах і ў акіянах. Яны і ружовыя, і залатыя, і як кактус. Кніжку чыталі месяц, кожны вечар. І мне так шкада з ёй развітвацца, што трэба купляць сабе.

ISBN: 978-985-7210-16-9

Год издания: 2019

Язык: Белорусский

Пер. з ням. С. А. Матыркі.
240 с. : іл.

ranica_t