В українській історії було багато цікавих постатей, що прославляли і ганьбили державу, захищали її ціною власного життя чи сотен безневинних і зраджували побратимів власним коштом будували храми та…
Издательство: Клуб сімейного дозвілля / Клуб семейного досуга

Bookoedka

30 апреля 2021 г. 17:59

Цікава книга про визначних діячів української минувшини. При чому багато неоднозначних героїв на її сторінках: тут і ті, хто прославляв нашу державу, і ті, хто цьому аж ніяк не сприяв. Князі та княгині, козацькі гетьмани, революціонери, патріоти і філантропи. Детально описані факти з біографій діячів, які вплинули на розвиток України, наводяться передумови та хід кожної події, її наслідки для історії.

ISBN: 978-966-14-1182-0

Год издания: 2011

Язык: Украинский

Твердый переплет.
Формат 84×108/32 (130x200 мм)
416 страниц.
Тираж 10 000 экз.