4,1

Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити,…
Серия: Шкільна бібліотека української та світової літератури
Издательство: Фоліо

Nina_M

24 апреля 2022 г. 09:48

Весела дитяча книга, що "заходить" шестикласникам на ура. Навіть не очікувала,що їм так сподобається.

Отже, двоє друзів приїздять до бабусі на літо і дізнаються, що в озері живе потвора. Звісно, її потрібно:

а) побачити (а ще краще зловити);

б) вивчити (не інакше, як на науковому рівні).

Відповідні рішучі кроки здійснюються невідкладно: копається яма з приманкою, читається науково-популярна література, здійснюється патрулювання території.

Потвора і справді існує. Що це за загадкове створіння - розгадка на останніх сторінках.

Вабик, рассказ

"Нахаба", рассказ

стр. 162

Митькозавр із Юрківки, повесть

стр. 165

"Мова моя золота, світ безкрайній, милий..."

Автор: Л. В. Хмелевська-Стельмах

стр. 217

ISBN: 978-966-03-5630-6

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Язык: Украинский
Количество страниц: 220
Формат: 84х108/32 (~130x210 мм)
Переплёт: Твердый
Тираж: 750 экз.

Nina_M

24 апреля 2022 г. 09:48

а) побачити (а ще краще зловити);

б) вивчити (не інакше, як на науковому рівні).

29 июля 2021 г. 13:29

Канікули у бабусі на дачі! Що може бути краще? Наші головні герої — Митько та Сергій, приїхали до Митькової бабусі. Але у книжках не буває без захоплюючих подій! Ідучи біля озера, Митько й Сергій зустрічають Васька, що розповідає їм про... Те, що у озері ХТОСЬ живе. І цей ХТОСЬ точно не риба. Звісно наші герої не боязкі і будують курінь біля цього озера, але що відбулося далі моторошніше, ніж історія Васька...

Це вау! Герої, як і кожен підліток, вирушають прямо до пригод! Я певен, кожен хоче знайти собі пригоду на голову!

Подборки