4,4

Bix, the youngest member and only survivor of her pack of mythical doglike creatures, dairnes, sets out to find safe haven and, perhaps, more of her kind, aided by allies, both animal and human.
Цикл: Исчезнувшие, книга №1

Форма: роман

Первая публикация: May 1, 2018

Язык: Английский

6 ноября 2022 г. 13:37

Мне книга очень понравилась. Хорошо прописаны герои, очень динамичный сюжет. Для небольшого объема книги хорошо прописан мир.

12 сентября 2021 г. 15:28

4.5 Спойлер Без зграї, але не без сім'ї

У цій рецензії будуть спойлери!

Хоча книга написана для читачів віком 12+, у ній порушуються багато серйозних проблем. Автор так прямо розповідає про геноцид цілого виду, приправляючи це елементами фентезі і по дитячому комічними ситуаціями(евмонія), що іноді, ти й не помічаєш наскільки жорстоку картину тобі показують.

Сама книга справила на мене дуже позитивне враження, хоч у ній є багато неточностей, але давайте все по черзі.

Переваги:

1) Легкий і зрозумілий стиль. Книга дуже легко читається, і ти не помічаєш як провів за читанням 2 години а в руках у тебе остання сторінка.

2) В книзі порушуються складні моральні проблеми, красиво загорнуті в обгортку фентезі.

• Нам прямо показують душевні страждань дерну, Біш. Повний спектр стадій горя: Втрата → шок→ заніміння→ заперечення→…

Подборки