3,6

Earth’s days are numbered.

Two very different women race to prepare for the battle to come. The future of Earth is in their hands.

One struggles to resurrect her ruined ship so she can navigate the politics at the galactic core in a desperate bid to recruit allies.

The other strives to master alien technology to supply the forces of Earth with the tools needed to defend themselves against the ravenous Swarm.

Between them, Jane and Zara offer humanity its best chance at survival, but the odds are stacked against them and their best may not be good enough.
Цикл: Слияние, книга №4

Solgre

22 мая 2024 г. 23:25

0.5 Сольемся в пароксизме отвращения

Боги услышали мои молитвы из рецензии на предыдущую часть - Притяженья больше нет - и после финала трилогии автор книг больше не писала. А если и писала, то я том не знаю и не узнаю, коли повезет.

Перед нами финальная (вероятно) книга трилогии, в которой нет главного - финала.Все сюжетные линии повисли в космическом вакууме отсутствия оригинальных идей. И болтаются там как безвольно повисшие щупальца их придурочного кальмара-навигатора.

Писательница предприняла попытку вести две сюжетные ветки, которые должны были сойтись в одной точке времени и пространства.И, казалось бы, ближе и понятнее писать про особенных подростков, которые становятся невероятно умными, берут бразды правления в свои руки, исправляют зло и спасают мир. Как раз можно навешать нам разноцветных гендерных теорий,…

Форма: роман

Googol

по всему понемножку

5 февраля 2024 г. 23:56

3 Третя книга серії, але перша, яку я прочитав

Моя помилка в тому, що я обрав цю книгу за аннотацією. А там не було жодного слова про те, що це не перша книга в серії. Саме це дещо зіпсувало враження.

Сама історія досить непогана, але я дуже довго розбирався в тому, що взагалі відбувається. Більш ніж півкниги. А так є космічні пригоди з антропоморфними іншопланетянами, є цікава історія дівчинки, яка вкрала у батька з NASA секретну програму, що в результаті стало основою її успіху, а ще є небезпека для Землі, яку можуть знищити агресивні космічні жуки. В цілому цікаво, але я чомусь переживав тільки за дівчинку. Космічні пригоди враження не справили.

Якби я читав усі криги серії підряд, можливо, ця сподобалася б мені більше. А так 6 з 10.

Подборки