До пропонованої збірки увійшли кращі твори Миколи Хвильового (1893-1933), у яких яскраво зображена людина 20-30-х років з її складним внутрішнім світом, болючими питаннями, сумнівами й прозріннями,…
Серия: Скарби
Издательство: Знання

1 августа 2023 г. 21:54

5 Спойлер

Спочатку все було доволі гарно, хоча, можливо, мені так здавалося? Мила, романтична дівчина, яка своїми поглядами на життя різниться від однолітків, їде в місто. Щоб могло бути не так? Все. Для мене був зрозумілий контраст між містом та селом, та я розуміла, що життя Б'янки в місті буде відрізнятися від її бажань, але щоб настільки. Усі люди, які оточували дівчину були збоченцями (усі крім художника, він просто корисливий), а Б'янка цнотлива дівчина... І через це кожний другий персонаж, вважав що її перший раз мав бути з ним.
Взагалі було цікаво читати, як у дівчині боряться скептик реаліст і романтик. Хто виграв дізнаєтеся, коли прочитаєте. Новела не велика.

ISBN: 9786170705808

Год издания: 2018