Автобіографічна книга (англійською мовою) Ніколи Тесли -- фізика і винахідника у галузі електрики, магнетизму та електротехніки.
Серия: КМ The BEST
Издательство: КМ-БУКС

18 марта 2021 г. 21:07

"Воєн неможливо буде уникнути, доки не зникне фізична причина їхнього повторення, а нею є, кінець кінцем, величезний обшир нашої планети.
Лише шляхом нівелювання дистанцій у всіх сенсах: поширення інформації, транспортування пасажирів і товарів та передавання енергії, колись будуть створені умови, що забезпечуватимуть сталі дружні стосунки."

Останнім часом дуже люблю читати автобіографії визначних людей та письменників. І однією з цих книг стала "Мої винаходи" Н. Тесли.

Книга про те, як великий винахідник прийшов до створення своїх винаходів. Про його життя, та про його досягнення і поразки.

А ви знали, що в Тесли було понад 100 патентів на свої винаходи? А ще наука приписує йому понад 75 оригінальних відкриттів

ISBN: 978-966-948-021-7

Год издания: 2018

Язык: Английский

Сторінок: 96
Обкладинка: М'яка
Формат: 113х165 мм

18 марта 2021 г. 21:07

10 октября 2018 г. 00:42

Біографія блакитноокого серба, який отримав понад 100 патентів на свої винаходи. Біда Ніколи в тому, що він на століття випередив свій час. ⠀ Науковець, який володів надзвичайним інтелектом, спрямовував усі свої розумові здібності на розв'язання великих проблем, розмовляв і писав 12 мовами. Він відчув смерть своєї матері. ⠀ Винахідник міг не лише долати свої шкідливі пристрасті й звички, а й виривав їх зі свого серця, щоб не лишалось й сліду бажання. Це були маніакальний потяг до азартних ігр, паління, ранкова кава. Переглянувши і опанувавши інші звички та пристрасті, Нікола таким чином зберіг своє життя. ⠀ Завдяки поздержливості, контролюючи свої апетити і нахили, вчений зберіг молодість тіла й духу. Його одяг шили за мірками, знятими один раз мало не 35 років тому. І відтоді його вага…