4,4

Усім неодмінно сподобаються кумедні пригоди кота Тафі та його хазяїв. “Ну добре, вiдшмагайте мене! Я принiс дохлу мишуу вашу дорогоцiнну оселю! Та я вас благаю, я ж КIТ! Цей кролик був таким…
Издательство: Vivat

Nina_M

7 апреля 2021 г. 17:40

Надзвичайно весела книга. Читали з донькою разом уголос по черзі, бо не могли почекати, доки хтось із нас почитає. Історія не лише смішна, але й повчальна, адже стає зрозуміло, що ми часто не розуміємо тих, хто поруч. Кінцівка бомбезна. Кіт неперевершений. Власне, він саме такий, яким і має бути справжній котик. У підсумку - година затишного сімейного читання, прекрасний настрій... А ще саме встигла вичахти приготована разом піца :)

ISBN: 9789669421807

Год издания: 2017

Nina_M

7 апреля 2021 г. 17:40

27 апреля 2021 г. 21:09

Ця книга хоч і коротенька, та проте дуже прикольна. У ній розповідається про кота, якого підозрювали у вбивстві тваринок. Зараз розповім трішки ясніше))) ⠀ У книзі розповідається про кота та його сім'ю, тобто сім'ю його хазяйки. Одного дня, граючись у садку, він помітив пташку, яку він негайно вполював. Після цього, намагаючись похизуватись перед своєю сім'єю він сам наніс собі лихо. Відразу усі почали його сварити і звісно по голівці не погладили. ⠀ Через день він приніс додому мертву мишу, мотивів я звісно його не знаю, але усе так і було... Проте за це його посварили... ⠀ А на наступний день зробилось страшне... ⠀ Книга маленька, тому описана не дуже яскраво та багато, але книга від того не стала дуже нецікавою чи ще щось, але персонажі від цього стали менш яскраві.