Зовнішня історія. Що приховує шкіра? Два квадратні метри, які визначають наш спосіб життя

Яель Адлер

tatka15lu

22 июня 2020 г. 16:29

Больше всего в произведениях жанра нон-фикшн я ценю, в первую очередь, доступность изложения. Собственно, этим, на мой взгляд, и подкупает данная книга. Тут все очень легко и понятно описано, автор постепенно раскрывает базовые данные о столь важном для нас органе как кожа. Шаг за шагом, мы больше узнаем о каждом из шаров кожного покрова человека, о проблемах, с которыми мы можем столкнутся, если не приделать достаточного внимания к телу (употреблять что попало, пренебрегать средствами защиты от ультрафиолетовых лучей, поддавать кожу бездумно хирургическим вмешательствам и т.д.), какие из проявлений на коже, о чем в целом могут свидетельствовать. Все это описано не сухо, с большим количеством примеров. Не стоит, конечно, ждать от данной книги, чего больше, чем базовых определений и…

kallisto_kyiv

21 сентября 2019 г. 22:05

Книжка, яка вже точно рік простояла на поличці, і я вирішила читати на місяць одну книжку з нон-фікшену, першою до рук потрапила ця.

Ця книжка належить до серії про тіло, яку видає КСД, в ній уже є чотири книжки. Першу, про кишківник, я читала першою кілька років тому. На черзі ще дві.

Яель - лікар, дерматолог, тож про шкіру пише, базуючись на своєму досвіді. Дещо було для мене цікаво, дещо було новим, з дечим я не була згодна, бо знайома з іншою інформацією, яка базується на доказовій медицині. Книжка охоплює величезну кількість тем. Спершу авторка розказує про будову і властивості шкіри, розповідає про захисний бар'єр шкіри, її проникність, лупу, чим вона є, причини появи і що робити, щоб позбутися. Рубці і шрами, причини появи розтяжок, відчуття шкірою болю, свербежу, холоду і тепла.…

24 сентября 2021 г. 17:43

Хороша книга яка легко читається, в якій доступно пояснюються причини та наслідки тих чи інших реакцій шкіри. Тут і про гігієну і про психіку, яка здатна шкодити сама собі, про безпощадну індустрію, що продає отруту видаючи її за щось корисне. Здогадувався, що обколоті жінки мають певні ментальні проблеми, які потрібно вирішувати не уколами, а в кабінеті психолога. І сучасні масштаби впливу на жінок індустрії "краси" мене відверто лякають. Після прочитання книга мотивує слідкувати за станом своєї шкіри, переглянути свої засоби для гігієни, і в кінці є навіть цілий розділ з рецептами з натуральних інгредієнтів. Раджу книгу всім для читання, бережіть свої мізки від реклами, відвідуйте дерматологів та залишайтеся здоровими та красивими.