Стратегії і тактики спілкування

Патрик Кинг

3,6

Книжка американського експерта у галузі комунікацій здобула чимало схвальних відгуків на Forbes, Business Insider та Huffington Post. Входить у ТОП бізнес-літератури сайту Amazon.

Ви не знаходите…

12 августа 2018 г. 21:45

3 На жаль не те

На мою думку більшість з прийомів, які подані в книзі просто нереально застосовувати в наших "широтах", тому що забагато " бидла" яке буде заважати так розмовляти своїми насмішками і так далі... Але кілька правил можна взяти наприклад відповідати компліментом на комплімент.

ISBN: 978-966-97610-3-3

Год издания: 2017

Язык: Украинский

12 августа 2018 г. 21:45

3 На жаль не те

3 ноября 2019 г. 17:11

3 Очікування vs. реальність

Прочитавши анотацію, я подумав, що ця книга допоможе як мінімум зрозуміти, як правильно будувати своє спілкування, наприклад, на роботі чи в особистому житті. На жаль, тут взагалі нема поділу на сфери життя людини. Інформація подана хаотично, а поділ на розділи доволі умовний. Книга містить дуже багато "води", яка просто непотрібна при й так невеликому розмірі книги. Можливо, для тих, хто лише починає читати/вивчати популярну психологію та теорію комунікацій - ця книга стане таким собі пробним каменем. Висновки: відкламдемо цю книгу в далекий ящик і прочитаємо. коли ну взагалі не буде чого читати чи робити (сподіваюсь, у вас такого не буде).