27 июня 2017 г. 19:43

3 Том і Касс.

Рано-вранці буває таке відчуття, ніби все навкруги згорнулося пуп'янком і готове от-от розкритися, бракує лише кількох людей, які теж могли б це побачити , а поки вони не з'явилися, усе причаїлося в очікуванні - очікуванні саме цього моменту"

В уявленнях усіх близнюки - завжди нерозлучні. Та в цій історії все далеко не так. Діти, що колись були одним цілим, подорослішали і стали жити своїми життями, забуваючи про те, що колись їх об'єднувало. Такі однакові і такі різні - Том і Касс, Касс і Том.

Ця історія про маленьких людей і їх життєві радощі, про ферму, про Лісу із її покрученими пальцями, про Галлорана із його червоним піджаком і надзвичайним хистом до малювання. Ця історія про двох дітей і те, як час змінює все.

Вони вчаться на своїх помилках, потерпають невдачі, переживають власну…

kate_kassie

4 февраля 2017 г. 17:29

4 Round Behind the Ice-house

Перш за все, не можу не відзначити оформлення. Обкладинка надзвичайно красива. Творчого натхнення автору малюнка, автором якого є Оксана Була.

Єдиний відгук, який я прочитала на цю книгу був негативний. Одразу скажу, що оцінювати цю книгу треба як дитячу, ну добре - підліткову. Мені сподобалися пейзажні описи, які були детальні, проте не містили в собі нічого зайвого, що дозволяло абсолютно чітко уявити собі запропоновані обриси.

Ферму...

Потічок...

На перший погляд може здатися, що історія беззмістовна і не варта уваги, проте якщо трохи подумати, то мораль стає досить чітко зрозумілою : діти ростуть. Змінюється характер, поведінка, спосіб мислити, висловлюватися. Кожен є індивідуальністю і має право виражатися за своїм бажанням. Іноді, все відбувається не так як нам би того…