Inbound Marketing, Revised and Updated: Attract, Engage, and Delight Customers Online

Dharmesh ShahBrian Halligan

This fully updated and revised edition of Inbound Marketing builds on the enormous international success of the book that launched the inbound marketing movement. It provides the new playbook you…

22 апреля 2021 г. 19:51

Нав'язлива реклама з усіх шпарин вже набридла, прийшов час зануритися у світ інтернет-маркетингу.

Браян Гелліген та Дхармеш Шах написали мою мрію - структурований посібник з основ маркетингу в час всесвітньої мережі -  "Вхідний маркетинг". Чому мрію? Бо останні декілька років шукала таку книгу на українському ринку і не було. А це іноді проблема. Бо бувало, що якусь технічну дрфбницю шукала в трьох зошитах і чотирьох конспектах, а знаходила (за законом підлості) в останньому і то не одразу.

Єдиний мінус - книга вийшла відносно недавно в українському перекладі, восени 2020 року. Коли гостра потреба у ній відпала. Але то таке, добре що є зараз.

Було цікаво читати. Дрібні фішечки, на які я не звертала увагу (а вони спрощують роботу. Проте я не великий профі в просуванні сайтів, тому трохи…

ISBN: 978-1-118-89665-5

Год издания: 2014