3,3

Найбагатше та найромантичніше місто сходу Австрійської імперії – Львів.

Граф Станіслав Скарбек з першого погляду зрозумів – юна Софійка призначена йому долею. Він чекав, доки вона подорослішає,…
Издательство: «Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

12 ноября 2021 г. 23:15

3 Львівькі міні-хроніки

Яблуневі квіти - це роман, побудований на історичній основі з (наскільки я зрозумів) реально колись існуючими людьми  і подіями. Сюжет простий, я б навіть сказав, що його немає; сам твір - просто біографія Софії Яблонської (яку автор завжди називав Софійкою, навіть коли вона вже була в дорослому віці, що мене злегка відштовхувало) приправлений авторськими емоціями і переживаннями. До речі, мені так і не вдалося зрозуміти назву книги.
Прочитати буде корисно для розширення кругозору в галузі історії і української літератури, також можна відчути колорит старого Львову, але сам сюжет дуже прісний і іноді навіть переходить в сухі історичні факти.
Не осмілюся рекомендувати, залишаю цей вибір на ваш розсуд.

ISBN: 978-617-12-1063-9

Год издания: 2016

Язык: Украинский

Обкладинка: палітурка
Сторінок: 192
Формат: 135х205 мм

12 ноября 2021 г. 23:15

3 Львівькі міні-хроніки

Не осмілюся рекомендувати, залишаю цей вибір на ваш розсуд.

23 апреля 2020 г. 12:07

Прочитав аннотацию и соблазнившись романтичной и красивой обложкой, я была настроена на очень красивую историю любви))) А книга оказалась не совсем о ней))) История любви была и даже не одна, но подана она была так, что мне не понравилось. Автор задался целью показать жизнь и достижения двух магнатов принимавших значимое влияние на развитие промышленности и культуры Галичины. Он старался по максимуму описать как можно больше событий и сообщить как можно больший объем информации. В результате получилось не очень хорошо. Тут герой творит романтичные поступки и красиво ухаживает за невестой. А тут, буквально сразу же, автор сухо перечисляет года и события. В таком-то построил завод, в таком – дал денег на театр, в другом – заложил фундамент оперы. На такие сухие перечисления фактов автор…