23 февраля 2016 г. 09:05

Фантастична книга від якої неможливо відірватись. Читаючи кожну історію, ніби сам проживаєш усі ті моменти. І кожного разу закохуєшся. 1 книга. 4 історії. Багато почуттів.

"Якщо думаєте, що хтось не зможе без вас прожити, то спробуйте перестати нав'язуватись!"

"Ніколи не зможеш повернути людину, якщо вона сама цього не захоче. Не треба гнатись! Ні за ким. За жодних обставин. Навчіться любити себе! Кожен має свою ціну, але не кожен вміє себе цінувати... Якщо людина живе без потреби у тобі, отже, і ти без неї зможеш."

9 ноября 2015 г. 14:59

1.5

Спробую оцінювати книгу таким чином "щось би змінилось, якби вона не потрапила мені в руки". Ця історія не залишила для мене ніякого сліду - відкриття, кращого розуміння психології стосунків, цікавого сюжету. Тільки занадто багато нав"язливих порад, які суперечать одна одній - то треба боротись за кохану, то треба вчасно відпустити, а в результаті все рівно "жизнь - боль".

Окремо про наболіле: знову купа опечаток. Книжечка на 140 сторінок, малесенька - ну невже її неможна було вичитати і зробити якісною?..

4 июня 2015 г. 18:01

Книга чудова... Дуже душевна, що ж ще сказати, Львів і кохання, кохання і Львів. Як на мене, прекрасний старт для молодого письменника. Цікава задумка, тим, що читач сам може обрати сюжет, який йому більше до душі, хоч вони всі трохи сумні. Але склалось відчуття, що інакше бути й не могло. Читала з задоволенням, раджу.

20 февраля 2015 г. 22:35

Любов не рахує ні часу, ані відданих сил. Любов не живе три роки! Це саме пристрасть, після якої любов або проходить, або ні. Намагайтесь сприймати її як цінність, яку постійно треба оберігати, а не як річ, яку ви отримали і з часом викинете.

Вихід цієї книги на полиці книжкових магазинів викликав ажіотаж серед українських читачів. Книга вийшла ще в 2013 році, але вона і надалі залишається важкодоступною і придбанні, як і після першого тиражу і такий же ажіотаж залишається і донині. Що ж до самої книги, то дуже добре молодому автору вдалося описати стосунки між хлопцем і дівчиною, але з позиції психології. Дуже приємний стиль написання- такий ніжний, теплий,світлий та дуже швидкий для сприйняття. Мене книга зачарувала як і сама назва твору...так гарно звучить. Ще дуже…