17 февраля 2014 г. 12:32

Неймовірно красива книга. Вона дійсної співає до свого читача. З кожної сторінки лунає мелодія слів, яка дуже тонко та вірно передає настрої своїх героїв.

Основні події відбуваються у Львові середини 19 століття. З опису дуже чітко стає зрозуміло, як жили тоді жінки і наскільки важливо було не скомпрометувати себе навіть зайвим поглядом.

Це історія дівчини, яка наважилася піти за своїм щастям. Їй довелося заплатити за нього не малу ціну. Але, як мені здається, краще прожити щасливим хоча б незначну частину свого життя, ніж просто існувати.

Ще зовсім юна Анна закохується у значно старшого за неї Адама, який, до того ж, уже був одружений. Перший раз навіть на родичці Анни. Незважаючи на те, що між ними велика різниця, і не лише вікова, але й в соціальному становищі, віросповіданні, вони…

Alena_Step

9 марта 2014 г. 17:28

Приятная книга. Ее приятно держать в руках, приятно читать, приятен весь ее сюжет. Замечательная книга.

Сразу мне понравилось то, что действие романа происходит во Львове, очень уж я люблю этот город. еще она написана именно тем мелодичным украинским языком, который я безумно люблю! И также зацепила любовь главных героев - Анны и Адама, просто чистый мезальянс, о таком я еще не читала. Очень интересно было читать об отношениях людей, которые совершенно разные! У них громадная разница в возрасте, разное социальное положение, вероисповедание, но не смотря на все это они любят друг друга! Вот уж действительно, противоположности притягиваются! И по-большому счету, именно за эту их любовь, которая вопреки всему, я и поставила книге четыре звезды. Я бы поставила ей и пять звезд! Но это я…

LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

31 декабря 2013 г. 20:55

В мене пішла така собі "кардамонова лінія" в літературі. І навіть назви схожі: "Кава з кардамоном" і "Мелодія кави у тональності кардамону".

Це взагалі-то перша книжка Наталії Гурницької, яку я прочитала. Якісна література. Чекатиму новинок

Авторський стиль вражає. Атмосфера Львова ХІХ століття заворожує. Сама історія - історія кохання - неймовірна й зворушлива. Ця книжка з тих, які однозначно варто читати.

30 ноября 2020 г. 20:47

5 Вулицями старого Львова

Непроста історія пристрасного забороненого кохання. Соціальна дистанція, різниця у віці, те що на сьогоднішній день не має жодного значення для персонажів цієї книги стало неабиякою перепоною, адже дія відбувається в середині 19 століття. Не дуже полюбляю любовний роман, але ця книга змусила мене недоспати кілька ночей. І вершками після прочитання книги стало розуміння, що в гарні часи ми живемо з можливістю навчатися, вільно пересуватися, мати вибір на одяг, почуття, чоловіка... перелік нескінченний. Красива та в одночасно важка історія про сильних, сміливих та вільних.

#четыре сезона

24 марта 2022 г. 13:28

3 легка та чуттєва історія.

Якщо хочете відпочити від психологічних та мотиваційних книжок, то вартує взяти кавусю і зануритись в історію для душевного відпочинку. Насправді спочатку я побачила на стб яскраву рекламу серіалу, а потім дізналась що існує книга