3,6

Якщо Ви гадаєте, що історія, яку оповідає у своєму романі Лариса Денисенко, хоч у чомусь схожа на ті, що ви чули до цього, — Ви дуже помиляєтесь. Карнавал, який мимоволі дарує добрий усміх. Забавки…
Серия: Квіткова
Издательство: Кальварія

24 июня 2015 г. 11:44

Міра - добра, приємна дівчина, живе зі старшим братом Рудим та має дуже серйозну ваду - вона сліпа. Ерік - дивак, живе з мамою, на мій погляд, не зовсім адекватною жінкою, фанаткою Е.Хемінгуея. Дивакувата мати виганяє з квартири свого такого ж дивакуватого сина. Міра та Ерік(а) знайомляться на вулицях Києва. Хлопець перевдягнувся в дівчину, а сліпа Міра цього не бачить і сприймає Еріка як свою нову подругу. Далі буде кохання.... Книга зовсім не зачепила. Дочитала її абсолютно через цікавість - як же Ерік(а) відкриє таємницю сліпій Мирі?

Ерік ненавидить Англію і Хемінгвея, боїться велосипедів і переодягається в жінок легкої поведінки… Міра – сліпа дівчина, яка любить співати, живе з своїм братом Рудим і намагається подружитись з його дівчатами… Рудий – хлопець, який не любить фотографуватись і нікому не називає своє ім’я…

Що може бути спільного у цих людей? Як завжди - неочікувані повороти долі приводять невідомо куди. Одного ранку Ерік переодягається в дівчину і блукає вулицями Києва, які приводять його до Міри…Саме так почалось їхнє знайомство.

Міра не усвідомлює, що Еріка – це насправді хлопець Ерік, тому починає з ним дружити і довіряти йому всі секрети. Та, як говорять, рідко буває дружба між хлопцем і дівчиною, навіть якщо дівчина не здогадується, що дружить з хлопцем…У певний момент до людини звикаєш і боїшся втратити її, не чути її голос, не розмовляти про болі й радості… Міра боїться втратити Еріку, але на перешкоді спокою стоїть Рудий, який ненавидить «дівчину»…

Чим закінчиться такий дивний трикутник людських життів, хто стане зайвим кутом? Лариса Денисенко, як завжди, інтригує свого читача, щоб в кінці той одержав масу задоволення від прочитання книги.

ISBN: 96666309

Год издания: 2006

Язык: Украинский

К-сть сторінок: 192
Папір: офсет
новела з десяти частин

2003 - "Коронація слова" - І премія номінації "Романи" (розділено із романом "Егоїст" Марини Гримич)

24 июня 2015 г. 11:44

Galarina

24 февраля 2015 г. 17:53

А мене не зачепило зовсім!!! Хотілося добротной сучасной прози вітчизняного автора, але ... Якась нудненька історійка здобрена хіба що деякими колоритними слівцями. Не подобаються мені "роздуми у мікрофона", історія знайомства з подальшим коханням. Можливо аавторка намагалася виділитися та здивувати читачів несподіваними поворотами, але я чомусь залишилась абсолютно байдужа. Зовсім не цього очікувала від пані Денисової, можливо тому й зволікала зі знайомством з автором. Зовсім не мій стиль. Добре хоч розмір невеличкий

Прочитано в рамках ТТТ
За совет спасибо Milosska
Тема Найкраще з сучасної української літератури.