3,5

Ви були коли-небудь в Італії? Втім, не поспішайте з відповіддю — в цій Італії ви точно не були ніколи. Тут кояться такі чудасії — годі й переповісти! У розкішних палацо оживають примари давно…
Серия: Main Stream
Издательство: Зелений пес

29 мая 2024 г. 13:29

Взагалі книжку взяв у бібліотеці син. але я теж прочитала з задоволенням. Це така справжня українська готика, де більшість подій відбувається у Наві, але й у Яві вистачає небезпек. Підліткам будуть цікаві пригоди, стильні ілюстрації і навіть такий собі оммаж Відьмакові. А дорослим може сподобатися вайб страшної казки, а ще - багатошаровість історії, тому що вона не тільки про подорож потойбіччям, про дводушців та бездушівців, а й про те, що робить нас людьми.

Магус, роман

Год издания: 2007

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок 384
Формат: 60x90/16 (145x215 мм)

Номинант: 2006 г.«Итоги года» от журнала «Мир Фантастики» (Лучший отечественный авторский сборник)

29 мая 2024 г. 13:29

6 октября 2020 г. 21:57

- Тож просто віднести, заклясти й закопати? - перепитав Андрій. - Віднести, заклясти і закопати, - підтвердив незнайомець у плащі з каптуром. - Та хіба я казав: "просто"?

Відчуття, ні би ти, такий же малий, як той Миколка, причаївся на печі і слухаєш казку про хороброго козака - казку, що дорослі тихенько розказують, згуртувавшись навколо полум'я свічі. І слухаєш, поринаєш у ту історію, йдеш поруч із козаком-характерником і допомагаєш у його важливій місії - настільки тебе захоплює почуте.

А захопити є чому! Тут є:

+ прекрасна солов'їна, що мов пісня ллється; + пригоди поруч із чарівними істотами; + хоробрі козаки; + файний коник! + містика і ворожба; + загадкове потойбіччя; + давні повір'я та наша історія; + вовкулаки, мавки, чарівні чоботи, скарби, літаючі хатинки і усіляка слов'янська…

Подборки

Статьи о книге

Main Stream: Для любителів історичного фентезі

Ця книга містить два приблизно рівних за обсягом твори – власне роман «Магус» та повість «Бісова душа». За одну з них автор Володимир Арєнєв отримав звання кращого молодого фантаста Європи, друга вже номінована на декілька престижних премій. В обох текстах Арєнєв постає перед читачем в ролі екскурсовода, досконало відтворюючи реалії минулих століть в стилі фентезі. Роман «Магус» розповідає про середньовічну Італію, а «Бісова душа» - про козака-характерника. Внимание! В раздаче могут принимать участие только жители Украины. Раздача длится всего 10 дней! Эта раздача на форуме