3,7

Чтобы вернуть украденный у неё колдовской гримуар, юная Беатрис призывает духа. В обмен на помощь тот на один вечер занимает тело Беатрис и отправляется на бал… где целует богатого и знатного…
Серия: New Adult. Фейри. Жестокие и прекрасные
Издательство: Эксмо

ludas1989

Книжковий співчарник

6 мая 2024 г. 22:22

Як на мене це можна назвати феміністичним романтичним фентезі. Досить сильна жіноча головна героїня, яка заради становлення своїх магічних сил може відмовитися від кохання.

Суспільство в якому жінку заковують в антимагічних ошийник заради народження дітей. Магічний патріархат.

Драматичних моментів багато. Вся книга пронизана емоціями, викликаними муками вибору, проблемами батьків і дітей, соціальними правилами тільки для жінок... Я трохи роздратована, але все ж таки в захваті. Від світу описаного авторкою, персонажами, розглядом ролі жінки з погляду чоловіків та спірність моралі, як поняття.

Короче, моя рекомендація очевидна!

ISBN: 978-5-04-194599-2

Год издания: 2024

Редактор: Сафонова Евгения Сергеевна
Обложка: Твердый переплет
Формат: 125x200 мм

Номинант: 2021 г.Премия «Воспламенять» (Лучший роман для взрослых)

ludas1989

Книжковий співчарник

6 мая 2024 г. 22:22

Короче, моя рекомендація очевидна!