20 марта 2023 г. 21:33

У мене давно на замітці ця повість як класика української літератури. Після перегляду шикарного серіалу «Спіймати Кайдаша», знятого за мотивами даної книги, я вирішила, що мені її миттєво потрібно прочитати, так як серіал справив на мене дуже сильне враження і викликав море суперечливих емоцій.
Книга життєва, проста і буде зрозуміла кожному. Автор розповідає про сім'ю, що живе на Київщині у великому селі. Ми читаємо про типове сільське життя, яке сповнено важкої роботи, про любов, проблеми взаємин батьків і дітей, свекрух з невістками, чоловіків з дружинами.
Після прочитання книги і перегляду серіалу, я, на диво, навіть не можу сказати, що мені сподобалося більше. Вони, безумовно відрізняються. Серіал знятий на сучасний манер, і багато чого перероблено, але це його нітрохи не зіпсувало. Повість теж просто чудова і дуже цікава, читання захоплює з першої сторінки. Українська мова і мова написання вражає своєю красою і багатством. Багато гумору, шо не може не радувати. Мені дуже сподобалося і я щиро раджу і повість, і серіал абсолютно всім, хто розуміє українську мову.