16 февраля 2019 г. 22:58

5 McDonald's. Как создавалась империя

Так чи інакше, але  в наше побутове та емоційне життя сильно увійшли товари та послуги,що виробляються /надаються найбільшими світовими гігантами. В кого вдома ж немає техніки Samsung чи Lg, хто не одягався в одяг якщо не оригінальний,то хоча з лейбою ))))  чи не був в магазинах Zara, Marks & Spencer, Lacoste і т.п., хто не харчувався в McDonald's. Думаю неодноразово виникали думки щодо росту й розвитку цих й не тільки цих компаній, їх всеохопності у світі та таку сильну імплементацію в наше життя та свідомість. Сьогоднішня історія про книгу  Рей Крок "McDonald's. Как создавалась империя". Це не інсайдерський шпіонаж,але це вражаюча історія мужності та витривалості, настирливості та непоступності, енергійності та самовіддачі автора книги, СЕО корпорації McDonald's Рея Крока. Це історія про невдачі та непорозуміння. Це історія,що носить також в сюжеті любов та стосунки. До кого й до чого - Ви взнаєте на сторінках цієї надзвичайно цікавої та захоплючої книги стилю нон фікш. Післясмак прочитаного рекомендую закріпити не менш цікавим фільмом,що знятий за сюжетною лінією книги .