Уроки історії. Збірка відомих есеїв з історії людства двох визначних мислителів нашого часу

Вілл ДюрантАріель Дюрант

4,5

Історія — це не просто хронологія подій, а ще й джерело уроків з різноманітних царин життя, якими ми нині можемо скористатися. У цій ґрунтовній і водночас простій для сприйняття книжці Вілл та…
Серия: Історія і політика
Издательство: Vivat

28 декабря 2022 г. 11:08

4 Гарна книга для вступу в царину наукпопу

З наукової точки зору для тих, хто цікавиться історією та прочитав багато книг наукпопу ця робота не виявиться такою, що відкриє межі ваших знань і переверне сприйняття світу) це скоріше не складні для читання есеї загального характеру з декількома історичними фактами. Ви не знайдете тут багато імен, подій чи дат. Книга буде цікавою тим, хто тільки починає читати такого роду літературу. Як на мене, то після Харарі там не те, щоб багато думок, які б мене зацікавили. Але для загального розвитку прочитати можна. Якщо казати про роботи Дюратнів то я би радше купила їх "Розвиток цивілізації за 5 тис років" але Віват цю працю не переклав.

ISBN: 978-966-982-519-3, 978-966-942-943-1

Год издания: 2021