Це розповідь про п’ятьох друзів. Головний герой, Олексій, – один із них. Випадково він опиняється поруч із кожним своїм другом саме у той момент, коли на того чатує смертельна небезпека, і…
Издательство: Мандрівець

15 сентября 2020 г. 16:29

5 Спочатку їх було п'ятеро...

"П'ятеро як один" (2017). Чоловічий роман. Справжня дружба у дискурсі життя Черкас. Душевно, інтелектуально та пригодницько. Історія "ремарківського" втраченого покоління у сучасних українських реаліях. Мрії. Молодість. Студентські роки. Боксер Олексій один за одним втрачає друзів дитинства. Із п'ятірки залишиться тільки... Так що, вимкни wifi, читай книги. #читатимодно #книги #читайукраїнське #ukrainereading

ISBN: 978-966-634-987-6

Год издания: 2017

Язык: Украинский

Обкладинка: тверда
Сторінок: 192
Формат: 70х100/32
Наклад: 1000

15 сентября 2020 г. 16:29

5 Спочатку їх було п'ятеро...

24 января 2018 г. 01:14

"П'ятеро як один" доволі цікава книжка, яка мені сподобалася. І я не шкодую, що витратила час на її прочитання, хоч і не люблю українських письменників. Сподобалася тема, яку порушив автор. Насправді мені чомусь дуже складно читати про смерті людей. Коли в книзі помирає хтось, хто близький головному героєві. Я ще не читала книжки, у яких місце подій - Черкаси, тому це був цікавий досвід. Насправді я б книгу закінчила не так, але то таке. Кожен по своєму бачить. А так дуже непогано написано.