3,6

Где покоятся сокровища, плененные пучиной? Как к ним добраться? Кто и когда пытался проникнуть во владения Нептуна? Кому это удалось? Что смогли люди добыть со дна моря? Об этом живо и интересно…
Серия: Знак вопроса
Издательство: Знание

kallisto_kyiv

12 октября 2015 г. 15:25

Цікава книга про таємниці океану, про скарби, які море забрало, і які зусилля люди докладали, щоб їх повернути. Про міста, поглинуті морем. Але думаю, що за останні 25 років, а саме стільки часу пройшло з публікації цієї книги, могло з’явитися багато нових даних про втрачені скарби, і нові технології, щоб ті скарби дістати.

Год издания: 1990

Том: 21 из 63