Купи себе эти чертовы лилии. И другие целительные ритуалы для настройки своей жизни

Тара Шустер

24 сентября 2021 г. 15:18

4 Дещо про впевненість та трохи гумору. Лайк!

Перше, що я побачила — то це та обкладинка й назва. Думаю, усі підтвердять, що ця назва не лишає шансу не відкрити хоча б першу сторінку та провести поглядом по рядку. Назва інтригує. Це з одного боку. З іншого здається, що назва одразу ж розповідає все про книгу. Це мабудь для феміністок? (рух, який я сама підтримую, та бажаю, щоб усе було в міру). Або ж це буде про жінок, сльози, невдоволення чоловіками… Ну таке там є також. Але книга по справжньому розкриває історію тільки однієї людини. Зовсім не потрібно все переносити на себе.
Можно просто прочитати як художню книжку. Історію.
Я зробила саме так. Але зізнаюся, що для себе я винесла пару-трійко ( чи може більше?) цікавих та корисних думок. Також виділила для себе чимало цитат з книги. Дійсно правдивих і замотивованих на віру у себе.
О…

26 июля 2021 г. 12:33

0.5 Книга-разочарование

Сразу небольшой спойлер: їй не вдалось. Смело покупайте эту книгу, если вы хотите за свои же деньги прочитать 320 страниц унылого нытья и невероятно увлекательных (нет) фактов биографии какой-то сомнительной девицы, перемежающихся совершенно базовыми советами, известными каждой вменяемой женщине, из разряда "попробуйте накраситься - вы удивитесь, какой красивой вы себя почувствуете".  Серьёзно, блин? О менторском тоне этих советов, я уже промолчу.

Автор всю книгу ковыряется в своих травмах, жизненных неудачах, вспоминая каждую мелочь "того злополучного дня", и уже к середине книги уровень толерантности к этому стилю изложения, так же как и сочувствие к героине, стремится к нулю. Дорогая Тара, если вам некому выговориться, для этого есть психотерапевт - специально обученный человек,…

17 июня 2021 г. 19:40

Коротко про книгу: Якщо ви шукаєте ефективні методики та вправи для саморозвитку—читайте цю книгу. Якщо ви потребуєте підтримки та підбадьорення—читайте цю книгу. Якщо вам цікаві реальні історії подолання життєвих криз—читайте цю книгу. Але якщо ви шукаєте чарівні слова, що відразу змінять ваше життя, без докладання ваших зусиль—то ця книга вам не підійде. Читайте, надихайтесь, змінюйте себе! І на завершення цитата власне з книги: «Ти достойна. Ти здатна на таке, про що сама ще не знаєш, тож виходь і пробуй».

23 мая 2021 г. 07:11

5 В самое сердце!

Много раз видела эту книгу у других, и вот дошли руки самой прочесть. Как же я этому рада!

Читала взахлеб - вдохновлялась/расслаблялась, хохотала, зачитывала вслух и выделяла особенно понравившиеся отрывки... реально ждала вечера, когда можно будет уедениться с книгой. И хотя не все мне было актуально (в частности про вредные привычки и отношения с мудаками), но большая часть истории попала в цель - и про ритуалы для себя, и про спасательный спорт, и про людей, и про "той довбаний букет". Мне даже в Париж захотелось ))

Хотя книга написана для женщин, я считаю, что мужчинам тоже будет очень полезно. Рекомендую много-много раз!

12 мая 2021 г. 12:14

5 Автор рассказывает свою историю жизни и свой путь к той жизни, которую она всегда хотела.

У Тары было тяжелое детство, родители ее не любили, не баловали, постоянно кричали и говорили, что она не такая. Когда ей было 12 родители развелись и поделили их с сестрой. Тара осталась с папой, а Диана (младшая сестра) с мамой. Тяжелое детство, придирки к себе — привели ее к постоянной депрессии и марихуане.

В 25 лет, когда она пьяная в стельку звонила своему психотерапевту в отчаянии и готова была прощаться с жизнью, она поняла что нужно все кардинально менять. И в книге описаны эти изменения: писать каждое утро дневник, вместо «самолечения» заниматься физическими упражнениями, каждый день использовать практику благодарности, писать заметки-благодарности событиям каждого дню, борьба с Внутренней Неподругой, картографирование себя, выяснение каким людям можно доверять, уважение к…

15 февраля 2021 г. 13:59

0.5

Той випадок, коли вперше задумалась, а чи немає тут можливості поставити мінусову оцінку. І цим все сказано.

6 февраля 2021 г. 15:39

4 Руководство о том,как жить в свое удовольствие

Эту книгу с удовольствием рекомендую девочкам от 16 лет. В 43 читать ее поздновато . В этом возрасте ты уже понимаешь смысл этой жизни )
Несмотря на это, некоторые главы читала с удовольствием . А последнюю главу о Париже с благоговейным трепетом .
Читается очень легко и быстро . В книге автор даёт не просто советы ,а их практическое руководство .
Рекомендую тем ,кто стоит на распутье,у кого грустиночка или неоднозначная ситуация в жизни .

28 ноября 2020 г. 00:16

Обожаю эту книгу!!

Отнеслась к ней скептически и зря. Книги по психологии и саморазвитию обычно очень нудные - одна и та же мысль жуется 100500 раз, будто до тебя сразу не доходит, и автор явно показывает свое над тобой превосходство. Тут все иначе. Эта книга - как разговор с подругой. Забираешься под одеяло, берешь чашку с чаем и "Таааак, Тара, что у нас сегодня". Честный опыт, честные примеры. Понимание и доброта. Я серьезно.

Куплю ее своим подругам, им тоже надо.

kallisto_kyiv

27 августа 2020 г. 21:31

Поява цієї книжки викликала великий ажіотаж. Бачила багато активності навколо неї у фейсбуці, а також її активно хочуть купити з рук у різних читацьких спільнотах. Вирішила і собі почитати, і не прогадала.

Ця книжка належить до терапевтичних і саморозвивальних, але вона така дівчача. Тара, авторка, розповідає про своє життя і про різні ідеї і рішення, до яких вона прийшла, і які допомогли їй полюбити себе, змиритися зі своєю неідеальністю і неідеальністю оточуючих, з проблемним дитинством, зі своєю зовнішністю, почати дбати про себе. Я не можу сказати, що ця книжка стала для мене якимсь відкриттям, але я знаю, що коли мені буде сумно, невпевнено, погано, я візьму її і знайду там ідеї, як покращити настрій і знову зробити світ навколо кольоровим.

Шкода лише, що Тара ще не заміжня і не має…

23 апреля 2020 г. 22:46

Навіть не знаю, що саме я сподівалась тут знайти, але вже було занадто пізно: книга в мене і виявилась мені... зовсім непотрібною

Жоден з демонів, яких переборола Тара на своєму шляху до щастя, впевненості та свободи від зовнішньої валідації, в мені так і не прижився. Жодна з проблем не відгукнулась впізнаванням. Жодна з рекомендацій, як з тої дупи вилазити, не стала чимось новим чи бодай оригінальним. Більше скажу - навіть саму історії Тари мені чомусь було відверто нудно читати. Давно я не засинала над книгою не тому, що організм після 19 годин активності тупо вимикався, а тому що історія на сторінках була банально нецікавою. Аж ось із цією книгою це сталося.

Але не всім пощастило так, як мені. Ба більше - мало кому взагалі пощастило хоча б наполовину так, як мені, тому головну ідею,…