Пригоди близнят-козенят. Пошукове бюро знахідок "Кузя, Зюзя і компанія" (сборник)

Всеволод Нестайко

4,5

Це просто неймовірно: близнюки Вова й Вітя з власної волі обертаються на козенят! Необачні хлопчаки й гадки не мають, що потрапили у пастку до злого чаклуна Відіваса-Пампаса. Виплутатися із халепи…
Издательство: Країна Мрій

28 мая 2019 г. 23:25

Там чаклун превратил Вову и Витю на близнят-козенян. Чаклун обманул их и их хотели съесть. Там Бош Бормак и Бом Штекс хотели сварить сварить козлят для королевы Пуршамы. У нее был любимый питомец кошка Мурнява. Братья одевались в шкурки ягнят. Мне понравилась книжка, но только чуть-чуть.

Собери их всех

ISBN: 978-617-538-292-9