6 марта 2017 г. 11:51

4 Ростислав Семків «Як писали класики»

«...добрий письменник має пропонувати не побачене, а відчуте.»

Одним із моїх улюблених занять у вільний час – це взяти до рук книгу і поринути з головою в цікаві світи, знайомитися з непересічними героями та разом з ними відчувати цілий спектр різноманітних емоцій. Тому, коли мені потрапила до рук книга, яка пообіцяла відкрити всі секрети знаних письменників ХХ сторіччя, я швиденько відклала всі справи і почала знайомство з нею.
Автор нон-фікшену (до речі доцент кафедри літературознавства, критик, директор видавництва ) в доступній формі та в цікавому стилі зібрав для читача захоплюючі факти з біографій значних постатей світової літератури, основні моменти творчості та найцікавіше : правила письма класиків, їх секретні прийоми, поради для початківців. Тут Ви потрапите до «творчої майстерні» знаної «королеви детективу» Агати Крісті, суворого й принципового Орвелла, натхненного фантаста Бредбері, майстра чорного гумору і сатири Воннеґута, віртуоза мелодрами Кундери, володаря Нобелівської премії Льйоси та загадкового Еко. Приємним бонусом стало те, що наприкінці кожного розділу на Вас чекає узагальнюючий перелік порад щодо написання власних текстів від тих, хто досяг небувалих успіхів в літературі.
Це не просто якісний український нон-фікшн. Це книга, яка надихає читати, продовжувати знайомитися з новими іменами та їх надбаннями. Після того,як я перегорнула останню сторінку, мене переповнювало натхнення та бажання сісти за написання свого, хоча б маленького твору.
картинка leron24