30 января 2017 г. 17:19

1 Невиправдані сподівання

Почну з того, що книжка мені зовсім не сподобалася, і рекомендувати комусь я її точно не можу. Це той варіант, коли шкода потраченого часу, навіть якщо то є лише один день. За цікавою назвою та анотацією, які позиціонують книжку як цікавий нон-фікшн, сховали насправді книжку «ні про що».
Не знайшла я там для себе ні культури, ні маркетингу, ні якихось логічних взаємозв’язків між цими сферами, що могли би стати відкриттям для читача. Лише повно незнайомих прізвищ американських діячів поп-індустрії та пояснення термінів, які сам же автор і придумав, а більше їх ніхто і не вживає. Занадто багато особистих спогадів автора (колумніста кількох американських журналів), його не завжди зрозумілих та доречних рефлексій. Загалом читалася книжка нудно, і якщо не старатися вникати, марно відшуковувати в ній глибокий зміст, то це дійсно чтиво на один вечір.
Читала за порадою одного з книжкових відеоблогерів, тож дозволю собі ще одне застереження: критичніше ставтесь до чужих порад, навіть якщо вони хвалебні. Обирати книжки для прочитання потрібно вкрай ретельно, особливо таким людям, як я, що не дозволяють собі залишати книжку недочитаною.