Nina_M

22 февраля 2016 г. 11:28

Книга відверто не сподобалася. Насамперед, це абсолютно точно не мій жанр. Пройшли повз мене усі вампірські саги, а також власне українські містики-характерники. Як людина, яка міцно стоїть на землі, вірю в реальне, бо часом саме від реальності мурашки по шкірі.
Сюжет не видався мені цікавим. Не було ні страшно, ні захоплююче. Зозулята (чомусь саме зими, а не літа чи осені, скажімо) стають знаряддями злочинів у такому собі місті N, де, між іншим, відсоток усіляких непростих людей/не-людей зашкалює. І про це майже весь текст. У такі моменти хотілося викинути книгу у вікно. От вже правда, що папір усе стерпить. Є, звісно, тут і реалізм, його мізерно мало, але, як на мене, це найкращі епізоди книги. До речі, фінал теж абсолютно нереально-приторний.
Єдина перевага книги - непогана мова. Непогана, бо є там моменти суржику та жахливої англійської.

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Книга откровенно не понравилась. Прежде всего, это абсолютно точно не мой жанр. Прошли мимо меня все вампирские саги, а также собственно украинские мистики-характерники. Как человек, который прочно стоит на земле, верю в реальное, потому что иногда именно от реальности мурашки по коже.
Сюжет не показался мне интересным. Не было ни страшно, ни увлекательно. Зозулята (почему-то именно зимы, а не лета или осени, скажем) становятся орудиями преступлений в некоем городе N, где, между прочим, процент непростых людей / не-людей зашкаливает. И об этом почти весь текст. В такие моменты хотелось выбросить книгу в окно. Вот уж правда, что бумага все стерпит. Есть, конечно, здесь и реализм, его ничтожно мало, но, по-моему, это лучшие эпизоды книги. Кстати, финал тоже абсолютно нереально-приторный.
Единственное преимущество книги - неплохая речь. Неплохая, так как есть там моменты суржика и ужасного английского.

Книга прочитана в рамках игры «ТТТ». Тема – «Сучасна українська література. Найкраще». Дякую за пораду, ViolettMiss . Пробачте, не сподобалося.

Влучно!!!
Це погане єднання авторів. Дара Корній пише сама НАБАГАТО краще!
А ця книга - найгірше, що є в доробку Дари (на мою думку).

Порадьте, будь ласка, щось вартісне у цієї авторки.

Залюбки! В неї є моя улюблена її книга - Тому, що ти є!!! Одна з найцінніших книг моєї особистої бібліотеки. Здивуюся, якщо не сподобається. Ну, і певно Гонихмарник, якщо фентезі читаєте, якщо краще романи- однозначно Щоденник мавки.

Дякую! Додам до своєї підбірки. Може, ще щосб цікавеньке порадите?

Ніна Джордж "Маленька паризька книгарня"-ще не йде з голови. Вона просто чудова!!! Не дарма Бестселлер!:)

Дякую. Хоч я до бестселлерів ставлюся з пересторогою. Але схожість наших літературних смаків, як на мене, найкраща рекомендація)))