Natali39419

26 февраля 2014 г. 16:35

Я дуже довго ходила колами біля цієї книги. Вперше побачила її в звичайному газетному кіоску, знайома продавщиця дуже вмовляла купити, мовляв не пошкодуєте. Але щось мене все таки зупинило і не лише тоді. Ще багато разів проходила повз неї в улюбленій книгарні, пропускала в книжкових інтернет магазинах. І от коли збиралась зробити собі (коханій) подарунок до нового року та різдвяних свят, побачила, що ціна на неї стала практично символічною, от тоді і вирішила, що 10 гривень для цієї книги зовсім небагато і якщо промахнусь то не шкода буде витрачених коштів. Прочитала її першою з усієї посилки, буквально за ніч. Що мене стримувало весь цей час?
Чудова книга, про досить неоднозначну особу. Автору вдалося дуже гармонійно поєднати містику з цілим клубком почуттів. Я завжди говорила, що поганих книжок не бува,. буває просто не той час чи період у який та чи інша книга потрапила до рук. Не хочу ні з ким сперечатись стосовно смаків, але як на мене це варто читати. Подібні книги змушують вірити у щось краще, вище ніж все те, що нас оточує у повсякденному житті. Змушує вірити, у те, про що ми всі почали забувати. І потрібно при кожному рішенні пам"ятати

«як одного разу посеред буденних справ, до тебе прийде Розплата. Візьме за руку і скаже:

– Ходімо.»

Можливо, це просто чергова книга про велике і всепоглинаюче кохання, але я побачила в ній більше, маю надію Ви це теж побачите.

а де це такі ціни на книги? теж хочу по 10 грн купувати)))

Був новорічний розпродаж в Клубі сімейного дозвілля. Але мені так рідко щастить. Правда ще одного разу випадково потрапила на ліквідацію магазину "Книжковий супермаркет" там віднайшла книгу за 2,50 грн. це була "Амністія для хакера"))) Частіше б так