ludas1989

Книжковий співчарник

29 марта 2023 г. 23:09

Наче і художня література, альтернативна історія та наукова фантастика. Але скільки філософських та гостро соціальних питань там є.

Влада та сила не можуть не мати кордонів. Як завжди залишається питання, на тему якого можна сперечатися вічно - це влада зробила людину чудовиськом, чи це було в ньому і раніше, а завдяки силі відкрилось.

Я не впевнена на рахунок статі. Автор намагався принизити жінок? Чи просто хотів показати що стать не грає ролі, коли є влада. Неважливо чи то жінка чи то чоловік може приймати політичні рішення, які знищать людство, нароблять біди. Або жінки в усьому світі втомилися від знущань та принижень, і таким чином мстять за все. Не знаю, подвійні стандарти були і тут. Я за здоровий фемінізм, а те що творили жінки в цій історії точно не те.

Військове питання зараз гостре, як ніколи. Читати про бездумні рішення по знищенню людства, ради переродження та становлення жінки. Таким чином, вони намагались закреслити минуле. Тисячі років панування чоловіків просто списати. В цьому немає сенсу. Історія надає сил для боротьби, та спроби не повторювати помилки пращурів.

Релігія. Найбільший пласт питань. Деякі ідеї мені до вподоби, як стать Бога "Вона" - Богиня. А другі дикі і не сучасні, як маніпуляції, зцілення та змішування церкви з політикою заради вигоди. Насилля прикрите вірою. Що можна казати, такі речі не змінюються. Завжди було, чому б не скористатись цим і за таких умов. Тут ще є питаннячко до однієї з героїнь,яка чує голос. Зрозуміло, що вона сприймає його, як знак Згори, але чи не шизофренія в неї, важко сказати.

Загалом, не погано, але я не в захваті. Чекаю на серіал, може мене він задовольнить!