Marmosik

Експерт? Ну-ну..... Книголюб, кавоман та кицюнелюб

11 января 2014 г. 14:32

Назва говорить сама за себе. Одягайте теплі смугасті шкарпетки. Вмощуйтесь у фотелі, беріть до рук філіжанку звареної кави або горня американської (у кожного свої смаки і свої розміри) і присвятіть кілька годин собі і оповіданням. Це навіть не оповідання, а замальовки з життя, про нас і оточуючих нас людей,

"…вдячним, радісним людям було більше листів і пакунків, у них удома було гарно й добре, і смачно пахло. А невдоволені, насуплені чоловіки та жінки й самі виглядали якимись сірими, й будинки в них були якісь не ошатні, не святочні, а похмурі й непривітні. І пошти їм майже не було…"

про стосунки, думки, кохання:

"…достатньо невибагливої страви в улюбленому кафе, книжки про просте життя, достатньо всього того, що є … лише б чоловік завжди був поруч"

"…кохати по справжньому складно завжди"

про мрії

"…море – то не море. Це просто дивні назва для тисяч нікому не відомих мрій."

Про те, що кава заварена водою з звичайного чайника, а не електричного смачніша (я теж так вважаю).
А ще книжка пахне ну звичайно кавою, цинамоном, ваніллю та затишком.

Насолоджуйтесь…

З великим задоволенням читала цю книжку свого часу, дякую за згадку. Пам'ятаю кожну фразу!

Гадаю, що буду до неi повертатися коли стане смутно й захочеться дива.

Це дуже правильне рішення, я свою не стала далеко ховати.

А в мене поки тільки в електронному вигляді, так що вона й так завжди зі мною)

Я хочу і наступну придбати, оцю Теплі історії до шоколаду

Я теж до неї преглядалась, мабуть до якогось свята потрібно буде зробити собі продарунок))
Ця книжки мені дещо нагадує Фраєвські збірники "Чайная книга" и "Кофейная книга"

А я до них ще не дійшла, хоча маю на увазі. Радишь почитати?
Сподіваюсь навесні поїхати до Львова і там купити, як і першу.

Раджу. Тільки з якої починати не підкажу. Бо мені більше "Кофейная" сподобалась, а сестрі "Чайная". Я взагалі у захваті від таких Фраєвських збірок: "Сказки старого Вильнюса", "Вавилонский голландец"
В Київі бачила ці книжки в Ашані, але як на мене поки вони дорогуваті

Дякую!!
Я у Львові купувала близько 30-40 грн.

)))
В Ашані трохи більше 40 грн. було.
Почекаю ще трошки))))

Мені теж сподобалась.

Знаю)) Твій відгук і надихнув скоріше її прочитати)))

О, як добре)