24 августа 2022 г. 21:51

4 Книга так собі

Автор лаконічно, емоційно, гостро, іронічно пояснює, що в цьому житті потрібно робити такі речі: не боятися, не ховатися, бути ентузіастами й ініціаторами, підійти до роботи в стилі "якщо не я, то хто", вчитися й вчити інших, пробувати, ризикувати, робити щось корисне, змінювати світ на краще, не чекати обрання чи дозволу від когось, втілювати свої ідеї в реальність, не опускати руки.

Добре, що ця книга коротка, бо якби було довше, це б вже було переливання з пустого в порожнє. А як короткий мотиваційний посібник — цілком ок, але тема не зовсім моя. Хоча в дечому пояснила моменти з моїми ідеями й бажаннями. Але й нічого нового я звідти не дізналалась, хіба що епізод з тим, як по формулі можна виміряти, чи варто "тицяти". Книга розповідає про усталені істини. Сподобалися приклади, які наводив автор.

Автор — американський підприємець, економіст, колишній віце-президент з маркетингу компанії Yahoo, який почав займатися бізнесом ще у 14 років, багато знає про те, як слід йти вперед і не зупинятися.

Книга про те, як важливо прислухатися до себе і робити те, що хочеться, не боятися невідомого та ризикованого, не чекати, доки хтось ваші дії «санкціонує». Це про важливість і необхідність зробити перший крок у незвідане, зрештою, зробити перший крок до себе, інакше в рефлексивному тремтінні можна втратити щось геніальне, про що шкодуватиме людство і ви.