Nina_M

17 апреля 2022 г. 18:26

Перші десятиліття ХХ століття - зовсім не той, історичний період, про який я люблю читати. Історичні потрясіння на зразок сьогоденних сприймаю усе-таки надто болюче. А проте ця книга дуже затишна. Неспішне кавування в садку, де пахне яблуками, конфітюр із цибулі й шахи по переписці - що може бути більш заспокійливим, коли навколо вирує ураган історії? Власне, сама детективна лінія - зникнення талановитої балерини та її пошуки - відверто кажучи, тьмяніли на фоні осінніх декорацій із садка слідчого-пенсіонера. До речі, про нього. Талант не проп'єш. Особливо якщо пити каву. ;)

Дивовижно, наскільки більш розвиненими стали технології пошукової справи. І тим більше захоплюєшся, що, послуговуючись самими лише засобами логічного мислення й першими  здобутками дактилоскопії, навіть найзаплутаніші детективні історії розплутувалися.

Читаємо українською

Щиро дякую за чудову пораду,  Marmosik

Ніночка, рада що книжка залишила приємний присмак

Не лише приємний, але і смачний. Спасибі.

Щодо смачного.
На початку 2022 року видавництво Фоліо анонсувало вихід кулінарної книги головного героя цього циклу детективів. Не знаю чи зараз вийде книга, але задум чудовий.

картинка SaganFra

Справді чудова ідея. Я б спробувала щось приготувати. Люблю експериментувати на кухні.

Мені так подобається цей цикл детективів. Так цікаво! Читати і впізнавати "київські адреси", занурюватись в ту епоху. Вже є "4 справи". Раджу продовжувати.

Дякую за пораду. Обов'язково дослухаюся.