30 ноября 2021 г. 16:23

Кафе аеропорту - це місце поза часом і простором. Люди ще не там, але й не тут, таке собі "чистилище" поміж місць перебування. Саме в ньому опиняється четвірка героїв, про яких і буде ця книга, а також бармен, як п'ятий герой.

Чоловік та жінка, які познайомилися в інтернеті, що призвело до симпатії, і вони вирішують зустрітися, з надіями на романтичні стосунки. Молода дівчина з аутизмом та на додачу з іншими особливостями, що хоче стати "нормальною" для батьків, а отже-народити дитину. Тут вона шукає випадкового коханця, що стане батьком її дитини. І четвертий-священник, який зневірився й одного дня обчистив касу церкви на 20 тис $ і опинився в кафе з мріями на грішне майбутнє.

Далі по сюжету трапляється катастрофа, яка ізолює героїв від зовнішнього світу і вони починають розповідати про своє життя та підіймати цікаві філософські питання. Це дещо нагадує книгу "Кафе на краю світу", але все куди цікавіше.

Звичайно, сюжет не є якимось особливим по драматизму чи інтризі, тут якраз не надто звертаєш увагу на події. Бо куди цікавішими є саме розмови героїв. Автор, науковець у сфері психології відкриває читачу, через характери героїв цілий спектр термінів, діагнозів та істин. В ній я виділила велику кількість цитат для роздумів, а також цікавих позицій, які ми знаємо, але не надто над ними задумуємося.

Книга читалася з захопленням, оскільки я люблю психологію. До того ж все роз'яснено дуже доступно. Тому, сміливо рекомендую любителям будь-якого жанру, тут можна знайти те, що зацікавить кожного.