19 августа 2021 г. 23:37

5 «Як ходити до музею» Йохан Ідема

Я хоч і рідко відвідую музеї, та все ж таки люблю їх. Люблю неспішно блукати великими залами, розглядаючи різні експозиції.

Та насправді це занняття дуже втомлює та виснажує мене. І вже на половині експозицій мій мозок припиняє сприймати інформацію так, як би мені цього хотілося.

І я дуже щаслива, що ця книга потрапила мені в руки саме зараз. Це, можна сказати, практичний посібник для відвідувача музею, особливо такого як я

Не дивлячись на те, як часто ви відвідуєте музеї чи галереї, раз в місяць чи, можливо, раз в рік - книга допоможе розібратися з незрозумілим та з задоволенням споглядати ті чи інші експозиції.

В книзі автор нам пропонує 32 поради, які допоможуть зробити відвідини музеїв більш продуктивнішими та осмисленішими.

Особисто я взяла собі на замітку майже половину з цих порад

А ще в книзі я відкрила для себе багато нових імен, подивилася по іншому на портрети, пейзажі та натюрморти.

Також автор нам пропонує підбірку музеїв, які потрібно обов‘язково відвідати, щоб отримати унікальний досвід та незабутні враження.

Книга буде особливо корисною для тих, хто цікавиться сучасним мистецтвом та інноваціями в музейній справі.

Наступного разу, коли буду відвідувати музей, ця книга буде супроводжувати мене