Nina_M

30 июня 2021 г. 17:21

Ще в дитинстві я прочитала Джон Толкиен - Хоббит, или Туда и Обратно . Це було неабияке випробування для мене. І зовсім не сподобалося.
На жаль, сподівання на те, що за 20 з гаком років я доросту до сприймання творів Джона Толкіна, не справдилися. Я й досі так само болюче сприймаю "провисання" сюжету, а таких епізодів на прочитаних 1984 сторінках було чимало. Так, були й досить динамічні фрагменти, але часом 100+ сторінок доводилося лиш вчитуватися в неймовірно складні особливості світу Середзем'я і - це моє особисте враження - спостерігати самолюбування автора з приводу того, що він все це вигадав. Так, він молодець. Але було нудно.
Цей епічний роман увійшов до мого читацького арсеналу як твір, який я читала найдовше.
Радити цю книгу, прочитану в муках в усіх позах світу, не буду.

Для тех, кто читает на русском

Дальше...

Еще в детстве я прочитала Джон Р. Р. Толкин - Хоббит, или туда и обратно . Это было большое испытание для меня. И совсем не понравилось.
К сожалению, надежды на то, что за 20 с лишним лет я доросла до восприятия произведений Джона Толкиена, не оправдались. Я до сих пор так же болезненно воспринимаю "провисания" сюжета, а таких эпизодов на прочитанных 1984 страницах было немало. Да, были и достаточно динамические фрагменты, но порой 100+ страниц приходилось лишь вчитываться в невероятно сложные особенности мира Средиземья и - это мое личное впечатление - наблюдать самолюбование автора по поводу того, что он все это придумал. Конечно, он молодец. Но было скучно.
Этот эпический роман вошел в мой читательский арсенал как произведение, которое я читала дольше всего.
Советовать эту книгу, прочитанную в муках во всех позах мира, не буду.