22 июня 2021 г. 16:01

4 Історія про боротьбу з загрозливою невідомістю та змінами, які трапляються з тими, хто готов змінити себе.

Головний герой Скотт Кері опиняється в заручниках у власного організму - він втрачає вагу і жодним чином не може зупинити цей процес. Загадкове схуднення не змінює його зовнішній вигляд, для всіх навколо він залишається здоровим дужим чоловіком.

Опинившись один на один зі своєю проблемою, Скотт мусить шукати вихід та намагається зрозуміти, що ж з ним відбувається. Разом з тим він знайомиться з новими сусідками, спокійному життю яких заважають місцеві жителі.

Агресивно налаштоване оточення, яке не вміє приймати когось несхожого - це ще те випробування.

Стати жертвою та втекти або високо тримати голову, попри цькування?

Бути тим, хто прагне знищити або стати на сторону потерпілих?

І що врешті-решт станеться, коли ваги покажуть 0?

Стівен Кінг майстерно описує героїв та незвичні події в яких вони опиняються. Ця історія не стала вийнятком. Тут підіймаються різні теми, на фоні феномена, що стався зі Скоттом Кері розгортаються дуже життєві і звичні нам ситуації, в яких люди показують себе з різних сторін.

Це не приклад моторошного сюжету, від якого страшно на ніч вимикати світло в кімнаті. Я побачила гармонійну і цікаву книгу, атмосфера якої захоплює і тримає до останньої сторінки.

Фінал мене вразив яскравістю та емоційністю.