zadnipriana

9 мая 2021 г. 11:17

Серед пріоритетів, які ви виділяєте у своїй професійній діяльності, найчастіше зустрічаються:

Докладати максимум зусиль, щоб виконати поставлене завдання і не засмучуватись, якщо виконати не виходить;

Постійно навчатися, вдосконалювати свої навички;

Більше посміхатися та бути відкритими до людей.

А книга "Правила кар'єри" пропонує близько сотні правил на будь-який смак! Читання книги викликає різні емоції: від упередження до захвату, частина правил вже є ключовими для мене. Частина — взагалі не для мене. Деякі я читала і задоволено посміхалась, думаючи: "Саме так я все і роблю".

Який для мене основний принцип?

Насправді, ціла купа різних заморочок)) Але один з основних — робити все з тією віддачею, яку б я хотіла мати у свій бік (це часто обертається ситуаціями, коли я від людей починаю очікувати певного рівня відповідальності, а ним і не пахне, але це вже інша історія). Але при цьому не бути взаємною до промахів і провалів. І не забувати, що не існує проблем, а існують ситуації, які можна вирішити і зробити висновки.

Головне, чим сподобалась мені книга: це перше видання, сфокусоване на роботу в компанії, у колективі, НЕ У ВЛАСНІЙ СПРАВІ.

Бо вже тошно від книжок, які закликають покинути роботу, почати щось своє, будувати свою справу і бути супербізневумен. А якщо я хочу працювати в колективі, то мені не жити на світі і не претентувати на щастя, чи як?

Ця книга — саме для тих, хто бачить себе частиною команди, колективу, компанії.