6 апреля 2021 г. 00:27

5 Беда не приходит одна...

Рецензия на русском находится ниже.

Головна героїня Халіна (Лінка) 15-річний підліток, у якого життя повний відстій і гірше нікуди ... Останній навчальний рік, іспити, сімейні проблеми та й звичайні життєві. Але як і в більшості людей в цей період життя, здається що все жахливо.

Отже, дівчинка з незаможної родини, без батька, але з мамою і вітчимом, які взагалі не звертають ні на неї, ні на брата уваги. І ось одного разу Лінка зауважу, що її мамі знову стає погано і вона стає похмурою і сумною, як після загибелі батька в автокатастрофі. Халіна розуміє що щось тут не так, і збирається розкрити сімейну таємницю. І раптово знаходить фото ... фото своєї мами, на якому вона вагітна. Але дещо зовсім не збігається, і тепер не зрозуміло куди поділася дитина і чому у неї немає сестри. Та й мама раптово виїхала за кордон у "термінових справах".

Загалом, книга дуже цікава, це свого роду підлітковий детектив. Де показані проблеми підлітків в звичайному житті, перші стосунки, непорозуміння між дітьми і батьками, дуже добре висміюється егоїзм. І за це величезне спасибі автору, що Лінка у нас не найсолодший, наймиліший і правильний герой, ні, це зовсім не так. І за це я дуже вдячна, адже людям властиво помилятися ... І це робить героїню ближче, тому що можна побачити себе)

Ставлю r45-green.png, дуже вже вона мені сподобалася)))) І, звичайно, що раджу її прочитати, якщо з'явиться така можливість. Єдине що хочеться додати - на мою думку, то автору не сильно вдалося створити і зберегти інтригу. Вже дуже якось все очевидно було, і я здогадалася одразу про все але книгу це ані трохи не псує! Бажаю приємного читання, а я піду заварю собі ту саму каву з кардамоном !)

°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°

Очень интересная книга, читается буквально на одном дыхании что очень радует))

Главная героиня Халина (Линка) 15-летний подросток, у которого жизнь полный отстой и хуже не куда... Последний учебный год, экзамены, семейные проблемы да и обычные жизненные. Но как и большинству людей в этот период жизни, кажется что всё ужасно.

Итак, девочка из не заможной семьи, без отца и соответственно с мамой и отчимом которые вообще не обращают ни на неё, ни на брата внимания. И вот однажды Линка замечает что её маме снова становится плохо и она становится мрачной и грустной, как после загибели отца в автокатастрофе. Халина понимает что что-то здесь не так, и собирается раскрыть семейную тайну. И внезапно находит фото...фото своей мамы, на котором она беременна. Но есть некоторые не состыковки, и теперь не понятно куда делся ребёнок и почему у неё нет сестры. Да и мама внезапно уехала за границу по "срочным делам".

В общем, книга очень интересная, это своего рода подростковый детектив. Где показаны проблемы подростков в обычной жизни, первые отношения, недопонимания между детьми и родителями, очень хорошо высмеивается эгоизм. И за это огромное спасибо автору, что Линка у нас не самый сладенький, миленький и правильный герой, нет, это вовсе не так. И за это спасибо, ведь людям свойственно ошибаться... И это располагает главную героиню ближе, потому что можно увидеть себя)

Ставлю r45-green.png, уж очень она мне понравилась)))) И очень её советую прочитать если появится такая возможность. Единственное что хочется добавить – как по мне то автору не сильно удалось создать и сохранить интригу. Уж очень всё легко было, и я догадалась верно, но книгу это ни капли не портит! Желаю приятного чтения, а я пойду заварю себе то самое кофе с кардамоном!)

Прочитано в клубах Белая сова и в Уютной кофейне