18 декабря 2020 г. 16:52

5 Спойлер «12 подвигів славетного героя»

Геракл – це дуже відома постать античної літератури. Історії його подвигів наділені загадковістю та величністю.
Цей давньогрецький герой є сином бога Зевса і земної царської дочки.
Від перших днів життя Геракл боровся за своє місце під сонцем. Навіть сам Зевс одразу зрозумів, що це дитя народжене для великих подвигів. Але його дружина Гера не погоджувалась с такою думкою й посилала багато випробувань на змужнілі плечі грецького героя.
Насправді, читач сприймає Геракла як позитивного героя, незважаючи на те, що він вбив свою родину. Більше виникає відчуття жалю до його долі, адже герой втрачає багато років свого життя на спасіння інших, повністю ігноруючи свої власні бажання.
Головний герой представлений в образі борця за правду і справедливість. Він переносить всі страждання та звільняє від них людей. Дванадцятьма подвигами Геракл намагається спокутувати провину перед собою і звільнитися від Еврісфея.
Але, хтозна, можливо, якщо б на нього не випало стільки випробувань, то він не був би таким сильним і змужнілим духом героєм, який гідний уваги.
Сюжет твору досить таки динамічний. Кожен розділ розкриває головного героя з іншого боку. Насиченість художніх засобів робить його сприятливим для читання. А кількість нових персонажів у кожному розділі захоплює читача.
Кожен герой твору – це окремий характер, світ, у який ми заглиблюємося й відкриваємо для себе щось нове.
Отже, аналізуючи усе вищезазначене, хочу сказати, що динамічність сюжету, яскраві характери героїв, неоднотипні й захопливі події твору роблять його яскравим представником античної літератури. Тому моя оцінка 5/5.