9 декабря 2020 г. 12:55

5 Альтернативна історія та стімпанк.

Історія розгортається у двох вимірах, в нашому часі в маленькому селі десь недалеко від Києва, і в паралельному світі на тому ж місці розташована Остання обитель бунтарства – славетне місто Леобург.

Це історія про те як звичайний хлопець із нашого світу, Данило, випадково потрапляє у Леобург і з головою поринає у пригоди. Спасіння дівчини, спасіння міста, налагодження сімейних стосунків, і розуміння що політично теж все не так просто, як того б хотілося мешканцям творчого міста, що зажато між двома агресивними імперіями Австро-Боснійською та Російською.

Тут багато персонажів, є двійники, і це також цікаво обіграно, але при цьому персонажі не плуталися, кожен мав свій характер та свої мотиви.

А в нашому світі залишається кращий друг головного героя Федя, та Джекі. І тут розгортаються свої драми, облоги й пригоди. Взагалі Федя з Джекі ті ще котики.

Книга читаєтся легко, цікаво що буде далі і цікаво чим це закінчиться у другій частині цієї дилогії.

Ще мені сподобалися відсилки до реальних подій нашого світу, від спасінням певного мовного прошарку населення від уявних утисків, до міжнародних угод і того що вони реально вартують, і що великі агресивні імперії завжди хочуть ще більше території, влади та відсутності інакодумства. Я знаю що це доволі особиста тема для автора, бо колись виявляється була підписана на автора в твіттері.