25 мая 2020 г. 14:04

"Кава з кардамоном" - повість,яка заворожує із першої прочитаної сторінки. У 15-річної Лінки,простого підлітка,який задавалося б,повинен радіти життю, гуляти з друзями і насолоджуватися останніми роками дитинства, зовсім непросте життя. У сім’ї негаразди у мами з вітчимом, доглядати за молодшим братом доводиться дівчинці. А скоро іспити, мама поїхала кудись, дівчина виконує хатню роботу і немає змоги добре підготуватися до іспитів. У цей складний період Лінка посварилася з своєю подругою, напруга триває не один місяць. У такому стані вона їде в село до бабусі. Далі розгортаються ще складніші події. Лінка довідується про родинну таємницю, яка її приголомшує і спонукає розпочати активні пошуки сестри. Прочитавши цю книгу, я з впевненістю можу сказати, що мій світогляд значно змінився. ЇЇ варто прочитати не лише підліткам, а і дорослим, які думають, що у такому віці не може бути проблем, діти не можуть мати свою думку і ще нічого не розуміють про життя. Ця повість показує кожному, що життя дуже часто несправедливе, воно буде бити у найневдаліший момент, а єдиний вихід - покладатися лише на себе.