6 октября 2019 г. 20:23

В наш час, коли, дійсно, все вирішують гроші і зв'язки, ми забуваємо, що є елементарні речі, які за гроші не купиш. Любов, повага, взаєморозуміння - це все те, що ми самі маємо вкласти в наших дітей, навіть якщо маємо вдосталь фінансів.

З точкою зору Дмитра Карпачова я познайомилася на його безкоштовному вебінарі, який вискочив мені в рекламі. Я зареєструвалася не роздумуючи. Так само не роздумуючи купила книгу, щоб закріпити знання і поради, якими щедро сипав Дмитро.

І от, перегорнувши останню сторінку, я не пошкодувала за витрачені кошти. Все просто, чітко і ясно. Як говорили мої мама та бабуся: "Розжував і до рота поклав".

Виховання дітей, насправді, важка задача. Особливо, коли хочеш виховати їх щасливими і успішними. Адже іноді, немов би знаєш що робити і навпаки - що робити не можна. Та все одно робиш. Я хоч і народилася вже після розпаду Радянського Союзу, але він до сих пір йде за мною хвостиком. Як і за кожним з вас. "Що скажуть люди? Не кричи, не шуми в транспорті! Як ти себе поводиш, ти ж дівчинка ?!" - все це ми постійно чули в нашому дитинстві і повторюємо зараз своїм дітям, не розуміючи, що самі ж вирощуємо в них непотрібні комплекси. Адже навіть одна фраза, сказана ненароком мамою, може закарбуватися в голові дитини і ступорити її все жития.

Саме тому я вважаю, що якщо ми хочемо мати щасливих дітей, в першу чергу потрібно почати виховувати себе. Для своїх дітей. Якщо ви готові це робити і не просто прочитати і забути, а тренуватися, переосмислювати і перевиховуватися заради своїх дітей, я рекомендую вам цю книгу.

Для мене вона стане настільною надовго. Адже важливо в неї підглядати і користуватися порадами Дмитра, доки це не стане для вашої сім'ї нормою поведінки. Повірте, його поради того варті.