Sopromat

30 апреля 2019 г. 08:32

"Якби ви мали вибір- звозити дружину на курорт чи пофарбувати автівку, який би колір ви обрали?" ( епіграф)
Як завжди- із задоволенням читав цю книжку.
Досить дивна обкладинка. На ній автор виглядає Термінатором. Цікаво: чи то англійське видавництво лестило Кларксону, приховуючи його живіт під шкіряним бомбером?
Якщо ми уявимо, що не знаємо, скільки років було Джеремі на час написання "Без гальм", то можна подумати- не більше 25. Постійні жарти "нижче поясу", приколи, молодіжний сленг.
Ті, що читали всі його попередні книжки, знайдуть постійні дратуючи теми. З часом вони дратують автора ще більш, на незгодних готовий кидатися ще з більшою енергією.
Не заморочуючись про толерантність. Мені довгий час це подобалося, але нещодавно уявив: якби мене так принижували без змоги відповісти тим самим? Страшніше- над фізичними недоліками. Природа помститься жахливим бумерангом.
Так, Кларксон- самоіронічний і ніби то невибагливий, але за цим виглядає суворий професіонал, який нічого не робить аби як.
Точна назва книги стосується не тільки його манери водійської, письменницької. Ще й поведінкової.
Професійний водій має знати, що автівку заносить. А якщо без гальм- геть біда.