Vikulaska

12 сентября 2018 г. 01:05

5 Цікаво про одного з найуспішніших людей сучасного світу

Ця книга – просто знахідка для дитини, яка захоплюється комп’ютерами та всим тим, що з ними пов’язано! Перед читачем – нелегке життя людини, чиє ім’я стало символом успіху, багатства та всесвітньої слави. Виявляється, одразу після народження маленького хлопчика Стіва віддали на всиновлення. Він ріс в люблячій родині, але завжди хотів побачити своїх рідних батьків. Важко в це повірити, але Стів Джобс у молодшій школі був двієчником і завзятим хуліганом! Його витівки не можуть не розсмішити навіть дорослого читача, що вже казати про дітей, які регочуть від душі, дивуючись, ну як такий шибайголова став таким генієм?!
Раннє захоплення технікою, дружба з майбутньою легендою комп’ютерного світу Стівом Возняком, перші спроби розбагатіти – автор дає читачеві змогу прослідкувати те, як Стів Джобс став тим, ким він став. Голодні студентські роки, захоплення дзен-буддизмом, подорож в Індію, що повністю змінила світосприйняття хлопця, важкий характер, завзятість, успіхи Стіва-бізнесмена і невдачі Стіва-чоловіка та Стіва-батька. Марія Сердюк змогла показати читачеві всі протиріччя, все різнобарв’я такої непересічної особистості, як Стів Джобс. Разом з автором ми побачимо найяскравіші сторінки його життя.
Завдяки серії „Видатні особистості” дітям набагато легше повірити в себе та свою унікальність, зрозуміти необхідність наполегливої праці та побачити попереду успіх як винагороду.