Що відомо француженкам. Про кохання, секс та інші приємні речі

Дебра Оливье

3,7

Упродовж багатьох століть француженки по праву вважаються богинями кохання і сексуальності. Деякі дослідники припускають, що цей статус вони отримали завдяки так званому поверхневому гламуру.
Дебра…

Получить эту книгу или продать свою

Перейти
Издательство: КМ-БУКС

dolli_k

субъективно обо всём

23 декабря 2017 г. 16:38

Боже, як же ця книга потрапила мені до рук? Почну з того, що в мене закінчилися паперові книги (з тих, які я притягла з собою до гуртожитку) і чомусь засумувала (хоча і маю з собою електронку та й боргів з Флешмобу ще достатньо). І сусідка по кімнаті дала мені цю книжку, яка дісталася їй майже безкоштовно на ярмарці в університеті.

Спочатку я думала, що це буде історія з сюжетом. Але я помилилась. Це більше схоже на художньо-публіцистичне дослідження. І мені ця книга спродобалась не тим, ПРО ЩО вона розповідала, а тим, ЯК.

Авторка є журналісткою. І це помітно з її книги. А так як зараз я саме на першому курсі Інституту журналістики, то мені це було цікаво з погляду написання. А сам предмет розповіді мене не особливо захопив чи хоча б зацікавив.

Але, в принципі я зовсім не шкодую, що провела…

ISBN: 978-966-948-533-5

Год издания: 2021

Язык: Украинский

dolli_k

субъективно обо всём

23 декабря 2017 г. 16:38

Але, в принципі я зовсім не шкодую, що провела…

16 сентября 2019 г. 17:18

Упродовж багатьох століть француженки по праву вважаються богинями кохання і сексуальності. Авторка цієї книги Дебра Олів'є спробувала дізнатись, від чого залежать привабливість француженок та їхнє вміння спокушати. Вивчивши це питання досить грунтовно. Результати її дослідження ви можете прочитати в цій книзі.