Ця цікава й захоплива книга розповідає про приголомшливі пригоди дітей у світі фантазії: про мандри Країною Солодощів Ласунки Ганнусі, про подорож Країною Музики любительки пригод Віки та про…

Получить эту книгу или продать свою

Перейти
Издательство: Зелений пес

18 октября 2020 г. 22:59

5 добра книга для дітей!

книга містить три невеликі казки про подорож дітей у чарівні світи і трилогію про дівчинку Софійку і іі друга Іванка, а також песика Самурая, які також потраплятимуть у різні чудові пригоди у казкових світах, там вони рятуватимуть друзів. Варто зауважити прекрасний гумор, дивовижну фантазію авторки! герої цієї книги звичайні діти, але вони вміють мріяти, вміють дружити, намагаються подолати свої страхи, вчаться бути сміливими, відповідальними, уважними. яскраві ілюстрації, на яких зображено героїв, гармонійно прикрашають оповідь! Книжка дуже добре підходить для читання перед сном! раджу для діток дошкільного і молодшого шкільного віку.

ISBN: 978-966-279-150-1

Год издания: 2020