crazy_squirrel

по прятанию орехов

27 ноября 2019 г. 00:05

4 Кібербезпека на пальцях

Перші три книги серії про пригоди Джорджа та його подруги Енні знайомили малих читачів з таємницями космосу, позаземними подорожами та загадками життя на Землі. Друзі побували на різних планетах, побачили чорну діру на власні очі і навіть змогли з неї врятуватися.

У четвертій книзі серії на сцену виходять комп'ютери - наші незамінні супутники щоденно. Сьогодні ми вже не можемо уявити собі життя без комп'ютера чи смартфона, вони роблять для нас і за нас більшість складної роботи. Але разом з тим, комп'ютери мають в собі багато небезпек. Це і кіберкрадіжки, і шахрайство, і цькування. А найстрашніше - це якщо всі комп'ютери, від яких ми залежимо, вийдуть з ладу! Світ порине в хаос, який буде майже неможливо привести до ладу швидко.

У цій книзі розповідається як про основи безпеки в мережі, так і про те, як влаштовані комп'ютери, Інтернет та навіть звідки і як може таки з'явитися Штучний Інтелект! Джордж та Енні стають свідками комп'ютерного колапсу у рідному Фоксбриджі (і не тільки) і вирішують, що мають знайти причину такої катастрофи. Водночас щось дивне відбувається на темному боці Місяця і з цим неодмінно треба розібратися. У друзів є вірний суперкомп'ютер Космос, проте і він стає ненадійним... Як завжди, багато пригод і не менше цікавої та корисної інформації для дітей та навіть дорослих!