2 июля 2019 г. 16:49

Я дуже рада що ця книга потрапила до мене в руки. Я багато чула про неї, і вона, як власне і все, що я поки що читала у Люїса, не розчарувала.Він писав цю книгу для тих людей, які не знайомі з християнством, або ж знайомі дуже поверхнево і хотіли б дізнатися більше. Але, я впевнена, що з неї навіть практикуючи християни можуть дізнатися багато нового :) Як би дивно це не було. І все через те, що Люїс дуже глибоко дивиться у всі питання й відкриває нам нові деталі й нову глибину вже, здавалося б, знайомих понять. Принаймні так було у мене. В книзі так багато важливих думок, ледь не кожій сторінці хотілося виписати чергову цитату.Мені дуже подобаються всі ті числені приклади та порівняння, які наводить автор. Книгу дійсно цікаво читати, хоча переклад і не надто легкий. Але сама книга така захоплююча (так, саме захоплююча!), що в якийсь момент перестаєш помічати дивні й незнайомі українські слова, які вирішив застосувати перекладач :)А книга дійсно захоплює та спонукає до того, щоб більше думати про Бога, про його задум та про його любов до всіх нас і про те, як ми можемо приєднатися до цієї любові.