4,4

Давным-давно даирны - те, кого часто путали с собаками, — стаями пересекали равнины Недаррана, но теперь их осталось всего-навсего четыре семьи... Днем они тихо сидят в пещерах — прячутся от людей,…
Серия: Золотой компас
Цикл: Исчезнувшие, книга №1
Издательство: АСТ, Mainstream

ISBN: 978-5-17-109581-9

Год издания: 2019

Твёрдая обложка
Страниц: 384
Формат: 60x90/16 (145x215 мм)

6 ноября 2022 г. 13:37

Мне книга очень понравилась. Хорошо прописаны герои, очень динамичный сюжет. Для небольшого объема книги хорошо прописан мир.

12 сентября 2021 г. 15:28

4.5 Спойлер Без зграї, але не без сім'ї

У цій рецензії будуть спойлери!

Хоча книга написана для читачів віком 12+, у ній порушуються багато серйозних проблем. Автор так прямо розповідає про геноцид цілого виду, приправляючи це елементами фентезі і по дитячому комічними ситуаціями(евмонія), що іноді, ти й не помічаєш наскільки жорстоку картину тобі показують.

Сама книга справила на мене дуже позитивне враження, хоч у ній є багато неточностей, але давайте все по черзі.

Переваги:

1) Легкий і зрозумілий стиль. Книга дуже легко читається, і ти не помічаєш як провів за читанням 2 години а в руках у тебе остання сторінка.

2) В книзі порушуються складні моральні проблеми, красиво загорнуті в обгортку фентезі.

• Нам прямо показують душевні страждань дерну, Біш. Повний спектр стадій горя: Втрата → шок→ заніміння→ заперечення→…

Подборки